A, že moderátorka na Markíze!

Autor: Adriana Varíniová | 15.3.2014 o 12:04 | (upravené 15.3.2014 o 12:30) Karma článku: 6,89 | Prečítané:  710x

Makeup, za ktorý by sa nemusela hanbiť štetka v bordeli. Prosím pekne, saténová, pomaly večerná róba. Účes "zahustená záplava" s podtitulom "rozpustený výbuch". Bižutéria jak z mačkažáku - veľká, farebná a móóóc.

 

Keď som bola decko, chodili k nám, do dediny, kolotoče. Dva krát do roka, na oslavy SNP a na hody. Boli sme „stredisková obec", niekedy aj cirkus prišiel. Oba ansáble disponovali strelnicami. V tých vždy obsluhovala „kolotočárka". Obscézne postávala v rohu, alebo sa vystretými rukami opierala o pult . „Zmaľuvaná" otŕčala dekolt na streľbychtivých dedinčanov. Niekedy jej chýbalo pár zubov, ale to nebránilo oslnivým úsmevom, ktorými štedro metala všetkými smermi.

Keď pozerám správy, alebo ešte aj iné, čo by malo v televízii zaváňať serióznosťou, distingvovanosťou a neutrálnosťou, stále čakám, že zacítim cez obrazovku tú ťažkú, vulgárnu kolínsku, prerážajúcu pach cigarety, potu a alkoholu, čo oné dámy šírili okolo seba a voňali ňou aj tie čačky z krepáku, na špajdliach pripravené na odstrel. Malý rozdiel medzi kolotočárkou a moderátorkou ale registrujem. Teda, presne taký veľký, ako rozdiel v objeme výplní výstrihov porovnávaných protagonistiek.

Pani od strelnice mala jasnú úlohu, prilákať svojím výzorom do jej búdy na kolesách čo najviac potencionálnych platičov diaboliek. Možno Markíza kalkuluje podobne. Potom treba moderátorke ešte vložiť do úst žuvačku. Kolotočárka ju vedela veľmi sexi prevaľovať v ústach a keď už má mať výpovednú hodnotu iba „obraz", prežúvanie nemôže uškodiť.

 

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

EKONOMIKA

Nezamestnaní začali útočiť na úradníkov, nechcú pracovať

Najčastejšie sa úradníci s takýmto zaobchádzaním stretávajú v regiónoch s najnižšou nezamestnanosťou.

DOMOV

Smrť nemusí vyjsť draho. Popol pred zemou si volí čoraz viac ľudí

Ľudia sa pri úprave hrobov začínajú inšpirovať minimalizmom zo Západu. Menej kahancov a vencov pomáha aj životnému prostrediu.

EKONOMIKA

Hyperloop otvára pobočku na Slovensku, zaplatí talentovaných ľudí

S novým druhom dopravy súvisia aj nové pravidlá.


Už ste čítali?