V čom je secret?

Autor: Adriana Varíniová | 25.12.2013 o 18:59 | (upravené 16.2.2014 o 10:35) Karma článku: 7,99 | Prečítané:  1003x

Patrilo by sa trochu chodiť okolo horúcej kaše, ale načo strácať čas a energiu?! Ani Freud a ani Plzák netromfnú nadčasovú axiomu „Dopraj mužovi plné brucho a prázdne semenníky a bude tvoj navždy!" Strašne! ma mrzí, že sem nemôžem napísať tento výrok v pôvodnom znení, ale aj takto „zjemnený" jasne definuje, v čom spočíva alfa a omega.

Dlhodobým výskumom, podloženým skúsenosťami mojích kamarátok a veľkého množstva ďalších respondentiek, bola pravdivosť a hlavne účinnosť uvedenej stratégie potvrdená podobne vysokým koeficientom, ako volebná účasť za socializmu.

Polemizovať sa dá maximálne o tom, na ktorý z dvoch bodov (sex a jedlo), kladú konkrétni jedinci väčší dôraz. Ukázalo sa, že absolútne ideélne by bolo ponúkať prevedenie „dva v jednom". Genetické danosti však nepustia. Ako je všeobecne známe, muži dokážu zo všetkych činností vykonávať súčasne iba dve - spať a pozerať televízor. Sú teda v podstate nútení stanoviť si priority. Na základe spominaného prieskumu, uprednostní väčšina mužskej populácie pohlavný akt pred jedlom. V extrémnych prípadoch dokážu muži sex odložiť na dobu, kým partnerka dosmaží šnicle. Zdržania a nedajbože rovno absencie z iných dôvodov, sú neakceptovateľné! Trinásť z desiatich opýtaných žien potvrdilo, že prkotinám ohľadom čistého bytu (sem spadá všetko, od umytia riadu, cez prišitie gombika, po umývanie okien), sa oplatí venovať iba v rámci „osobného voľna", teda, keď už bol náš drahý uspokojený v dvoch vyššie uvedených, podstatných, požiadavkách.

Mizivé percento mužov sa ženám podarí očariť druhotnými zručnosťami a niekedy aj vedomosťami, ale, tu si tiež treba dať pozor, aby mu niekde nenavarili lepšie! Nie je až tak výnimočné, ak sa partner uspokojí aj s mastným chlebom, keď by sme už ozaj nestihali navariť. Ale naozaj, seriózne!, neodporúčam experimentovať ohľadom toho druhého bodu.

Prieskum teda ukázal, že hodnotový rebríček mužov sa rokmi nemení a je už len na každej z nás, ako túto skutočnosť dokážeme zhodnotiť v záujme obojstrannej spokojnosti.

 

 

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

EKONOMIKA

Ani vyšetrovanie Dúhu nepripraví o verejné zákazky. Pozrite sa, čo stavia

Zmluva na výstavbu tunela za 500 miliónov eur rieši korupciu, vyšetrovanie daní nie.

KOMENTÁRE

Keď je na výber medzi Dúhou a Váhostavom

Kde uviazlo trestné oznámenie vyzerá ako otázka na policajných šéfov.


Už ste čítali?